ENSCHEDE – In de aanloop naar de start van de eredivisie beschikt FC Twente over de meest ervaren trainer: Ron Jans. Jans begint met 502 eredivisiewedstrijden achter zijn naam aan het nieuwe seizoen.
De top vier in de eredivisie qua trainers met het meeste aantal eredivisieduels telt drie trainers met een link naar FC Twente. Jans is het meest ervaren met 502 wedstrijden, Erik ten Hag (Ajax) is de nummer drie met 194 wedstrijden en René Hake (FC Utrecht) is de nummer vier met 100 wedstrijden. De nummer twee in het lijstje is Henk Fraser van Sparta met 204 wedstrijden.
Frank Wormuth van Heracles Almelo is de nummer zes met 94 wedstrijden. Sjors Ultee (Fortuna) heeft ook een verleden bij Twente, hij staat tiende met 52 wedstrijden. Kees van Wonderen (Go Ahead Eagles) was ook bij Twente in dienst, hij is de hekkensluiter met 0 eredivisiewedstrijden.