WIERDEN – Het Mobiele Lab van Tetem komt naar de bibliotheek Wierden. Jongeren en volwassenen kunnen deelnemen aan diverse workshops, of gewoon een kijkje komen nemen.
Het Mobiele Lab van Tetem is een unieke mobiele technische werkplaats die in de tweede helft van augustus opgesteld staat in de bibliotheek van Wierden aan de Pouliestraat.
In het Mobiele Lab krijgen jongeren en volwassenen in Wierden gedurende twee weken de kans om kennis te maken met techniek. Ze kunnen zich als ‘maker’ ontwikkelen en hun creativiteit en talenten ontdekken. De nieuwste technische snufjes in eigen dorp!
Er worden verschillende technieken aangeboden zoals het leren ontwerpen met onder andere een 3D-printer, graveren met een lasersnijder, werken met een foamsnijder of een tas maken met een digitale borduurmachine.
Deelname aan het Mobiele Lab is gratis. Workshops duren circa anderhalf uur. Iedereen vanaf 10 jaar is welkom om mee te doen.
In verband met de corona-maatregelen is het nodig om je van tevoren op te geven om verzekerd te zijn van deelname. Op sommige tijden is een open inloop.