Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
Twente FM logo
Nieuws
Wierden

Reddinsgbrigade Wierden houdt vrije inloopavond

28 21 wierden reddingsbrigade teams
Teams varen terug na een inspectietocht.
Beeld: Twente FM

WIERDEN - Reddingsbrigade Wierden houdt donderdag 9 september een vrije inloopavond. Belangstellenden kunnen een kijkje nemen en meezwemmen.


De Reddingsbrigade start deze maand weer met haar lessen voor het nieuwe seizoen. Mensen die geïnteresseerd zijn in wat het werk van de reddingsbrigade inhoudt, kunnen donderdagavond vrijblijvend een kijkje komen nemen in zwembad De Kolk aan de Dikkensweg in Wierden, aanvang 18.15 uur. Meezwemmen die avond kan ook.

Actie in Limburg

Het was voor de Wierdense Reddingsbrigade een bijzondere zomer. Leden kwamen in actie in Limburg, tijdens de overstromingen. "Kandidaten kunnen, na het volgen van de nodige opleidingen, ook mee met dat soort inzetten. Of strandwacht worden natuurlijk", aldus voorzitter Freddy Holle.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.