Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
Twente FM logo
Nieuws
Enschede

Introductie elektrische 45km/u scooter

38 scooter
De scooters van GO Sharing als groen alternatief voor vervuilende autoritten.
Beeld: Twente FM

ENSCHEDE - GO Sharing plaatst 50 extra elektrische deelscooters in Enschede.


De nieuwe deelscooters hebben een maximumsnelheid van 45 km/u en zijn vooral bedoeld om tussen regio’s te reizen. Net als de andere deelscooters van GO Sharing in Enschede, die een maximumsnelheid van 25 km/u hebben, zijn de nieuwe 45 km/u scooters 24 uur per dag beschikbaar. De deelscooters zijn 100% elektrisch en de accu’s worden opgeladen met stroom uit duurzame bronnen.

Met de 45 km/u scooters kunnen langere afstanden sneller worden afgelegd. De snellere deelscooters zijn dan ook bedoeld voor langere reizen en om dat te stimuleren geldt er een starttarief van €1,-. Onderaan de streep ben je goedkoper uit op de langere afstanden: je reist immers sneller. De deelscooters mogen ook in de servicegebieden rond Enschede geparkeerd worden.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.