Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
Twente FM logo
Nieuws
Wierden

Gemeente Wierden houdt informatiemarkten over toekomstvisie van gemeente

Hogehexel
Hogehexel
Beeld: Twente FM

WIERDEN - De gemeente Wierden houdt informatiemarkten over de Toekomstvisie van de gemeente. De gemeente wil horen hoe de inwoners denken over welke kant het op moet met de toekomst van de gemeente Wierden.


Meer dan 1100 inwoners hebben de enquête over de toekomstvisie van de gemeente ingevuld. De uitkomsten neemt de gemeente mee in de op te stellen toekomstvisie. Als de rapportage van de enquête gereed is wordt deze op de website geplaatst, naar verwachting voor 10 november.

De gemeente zet ondertussen de volgende stap om input op te halen en gaat in gesprek met de inwoners over thema’s die belangrijk zijn voor de toekomst van de gemeente Wierden.
Hiervoor worden op verschillende locaties informatiemarkten gehouden.

Wanneer en waar

• Maandag 1 november – Hoge Hexel, Kulturhus Hoge Hexel
• Maandag 8 november – Enter, Zalencentrum de Kröl
• Maandag 22 november – Notter Zuna, Kulturhus Irene
• Maandag 29 november – Wierden, Zalencentrum Het Anker
• Woensdag 1 december – Rectum Ypelo, Het Akkerhus

De markten zijn van 19.00 tot 21.30 uur. Binnen dit tijdsblok is men van harte welkom om langs te komen.
Aanmelden voor de informatiemarkten is niet nodig.
Belangstellenden kunnen naar een markt die in de eigen kern wordt gehouden komen, maar zijn ook welkom op een markt in een van de andere kernen.

Toekomstvisie

Ieder thema dat onderdeel uitmaakt van de toekomstvisie heeft een eigen stand/tafel.
De thema’s die onderdeel uitmaken van de toekomstvisie zijn: Buitengebied • Opwekking en gebruik van duurzame energie • Natuur, landschap en openbaar groen • Ondernemen en werken • Participatie • Sociale leven • Verkeer • Wonen.
Bij iedere stand/tafel heeft men de mogelijkheid in gesprek te gaan met een lid van de denktank en/of medewerker van de gemeente. Men kiest zelf bij welke tafel(s) men langsgaat.

Coronatoegangsbewijs

Op basis van de huidige coronamaatregelen is een bezoek aan de informatiemarkten alleen mogelijk met een geldig coronatoegangsbewijs. Vergeet ook niet om een legitimatiebewijs mee te nemen.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.