ENSCHEDE- Komende zomer wordt trainer Robert de Pauw opgevolgd door Joran Pot.
De 33-jarige Pot uit Heino komt over van PEC Zwolle waar hij sinds 2015 trainer was. Joran Pot speelde als voetballer acht seizoenen voor FC Twente, waarmee hij in 2007 als speler van de A1 een titel pakte. In 2015 werd hij assistent trainer van de PEC Zwolle vrouwen en hij speelde tot 2020 nog voor clubs als Excelsior ’31, DVS ’33, Genemuiden en SVZW Wierden.
In gesprek met FC Twente gaf Pot aan “bezig te zijn met zijn zevende seizoen bij PEC Zwolle vrouwen, maar toe te zijn aan een nieuwe uitdaging’’. ‘’Hij wil zich erg graag ontwikkelen en bij een club als FC Twente kan dat, omdat er toch andere dingen van je gevraagd worden’.
Technisch Manager René Roord is erg blij met Pot. De twee kennen elkaar van Excelsior’31. "Als speler had hij al de juiste winnaarsmentaliteit en dat heeft hij als trainer ook. Hij past bij de visie van de club en heeft ook oog voor (regionaal) talent." Tot aankomende zomer zal Pot nog trainer zijn van PEC Zwolle vrouwen, maar daarna komt hij naar Enschede.