Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Twente

Aandacht voor seksueel geweld

Twente FM
telefoon oud

TWENTE - Het Centrum Seksueel Geweld Twente-Achterhoek ging vrijdag virtueel in gesprek met twee ministers.


De kersverse ministers Yesilgöz van Justitie en Veiligheid en Weerwind van Rechtsbescherming legden een werkbezoek af. Margot Vlutters, coördinator van CSG Twente-Achterhoek, is blij met deze aandacht. Zij zetten zich in voor slachtoffers van seksueel grensoverschrijdend gedrag, een thema dat momenteel veel in de belangstelling staat.

Maar helaas zijn de problemen ongetwijfeld groter dan gedacht; er zijn ook veel slachtoffers die nog niet aan de bel trekken en geen hulp ontvangen. Het bespreekbaar maken van deze problematiek is daarom ook een erg belangrijke stap.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.