Verkeer
Stuur appje
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
Twente FM logo

Renovatie zuiveringsinstallaties

Twente FM
Oud Ootmarsum plaatsnaambord

OUD OOTMARSUM - Deze week start de renovatie van de rioolwaterzuivering aan de Wiemselweg in Oud Ootmarsum.


De afgelopen tijd was men druk bezig met de voorbereidingen. Het Waterschap Vechtstromen verwacht dat de renovatie ruim een jaar in beslag zal nemen. De meeste zuiveringsinstallaties in het werkgebied werden zo'n 50 jaar geleden gebouwd. Om te voldoen aan de nieuwste richtlijnen moeten ook deze af en toe onder handen genomen worden. Daarnaast moet de zuiveringskwaliteit zelf ook omhoog om in de toekomst in de waterbehoefte van beken te kunnen voorzien.

Dit zal namelijk bij droge periodes noodzakelijk zijn om droogvallen tegen te gaan, maar daarvoor moet het water wel extra zuiver zijn. De komende jaren worden in totaal 13 van de 23 installaties van het Waterschap Vechtstromen gerenoveerd.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.