Verkeer
Stuur appje
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
Twente FM logo
Nieuws
Twente

Zorgen bij Humanitas Twente

Twente FM
Rekening.

TWENTE - Humanitas Twente signaleert dat de coronacrisis ook een zekere financiële nasleep en problemen oplevert voor sommige mensen.


Lange tijd was er door corona veel minder hulp bij financiële problemen, waar we nu de wrange vruchten van plukken aldus de organisatie. Gelukkig komt inmiddels ook de vroegsignalering vanuit gemeenten op gang, waarbij men beginnende schulden en problemen aan wil pakken. Nu blijkt echter ook dat problemen groter zijn dan gedacht. Bovendien dragen de huidige prijsstijgingen er ook aan bij dat meer mensen het moeilijker hebben.

Humanitas schenkt deze week extra aandacht aan het thema geld en jongeren, als onderdeel van de 'Week van het Geld'. Zo zijn er speciaal getrainde vrijwilligers actief die jongeren helpen met hun financiële administratie.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.