Verkeer
Stuur appje
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
Twente FM logo

Vaccineren in Denekamp

Twente FM
Inenten.

DENEKAMP - Vanaf woensdag 13 april kunnen mensen zich in Denekamp laten vaccineren tegen corona.


De GGD Twente zet een tijdelijke priklocatie op aan de Oldenzaalsestraat 24. Mensen zijn dan tot en met zaterdag 16 april dagelijks welkom om een eerste of tweede prik, boosterprik of herhaalprik te halen. Let wel: de herhaalprikken zijn niet voor iedereen. Alleen 60-plussers en mensen met een kwetsbare gezondheid komen in aanmerking. Meer informatie hierover is te vinden op www.ggdtwente.nl

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.