Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
Twente FM logo
Nieuws
Enschede

Vrouw overleden bij ongeval Enschede

Enschede20ongeval20vrouw20overleden201280x720
Ongeval in Enschede.
Beeld: Twente FM

ENSCHEDE - Een 65-jarige vrouw is zaterdag overleden bij een ernstige aanrijding op de N35 bij Enschede, Het ongeval gebeurde aan het eind van de middag.


Bij de aanrijding waren drie auto's betrokken. Een vrouw (65) uit Enschede is daarbij overleden. De brandweer kwam met meerdere voertuigen ter plaatse voor assistentie. De weg was in beide richtingen afgesloten voor het verkeer. Vier ambulances waaronder één Duitse ambulance kwamen ter plaatse voor assistentie.

Een politiehelikopter kwam ter plaatse voor sporenonderzoek. Volgens getuigen botste er een auto op een tegenligger. Een man en een vrouw raakten hierbij gewond. Vervolgens werd een derde auto geraakt. De inzittenden van die auto bleven ongedeerd. De N35 was afgesloten voor sporenonderzoek door de politie.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.