Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
Twente FM logo
Nieuws
Enschede

Droomterugkeer Europa voor FC Twente

Fctwente
FC Twente
Beeld: Twente FM

ENSCHEDE - FC Twente had donderdagavond een droomstart van haar eerste Europese wedstrijd sinds acht jaar. Uit tegen FK Cukaricki werd het 1-3.


FC Twente begon fel aan de wedstrijd, die gespeeld werd in het stadion van Partizan Belgrado en kreeg direct kansen. Na een kwartier spelen maakte Misidjan 0-1 uit een hoekschop. Vlap was na 30 minuten verantwoordelijk voor de 0-2 en Brenet maakte vlak voor rust de derde treffer voor Twente.

Na rust speelde de ploeg van Ron Jans duidelijk slordiger en dat leidde binnen 15 minuten tot de enige tegentreffer die avond.

Met 1-3 kan FC Twente met een goed gevoel uitkijken naar de return volgende week in Enschede. Als de tukkers deze ronde door komen, wacht een pittige kluif tegen het Italiaanse Fiorentina.

Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.