Verkeer
Stuur appje
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
In samenwerking met
Twente FM logo

Nieuw bos in de Reutumer Weuste

Twente FM
Nieuw bos in de Reutumer Weuste

REUTUM - In Reutum werd afgelopen week een begin gemaakt met het poten van 15.733 bomen.


Het is een initiatief van ‘Trees for All’ dat samen met Staatsbosbeheer en het Buitenfonds nieuw bos wil creëren. In totaal gaat het om 60.493 bomen, verspreid over 14 hectare grond in Nederland. In de Reutumer Weuste komen bijna 16.000 bomen. Trees for All, Staatsbosbeheer en de vaste groep vrijwilligers, die veelal op het Springendal en de Manderse Streu actief zijn, verleenden hun medewerking.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.