Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Maandagmorgen vroeg takelde de gemeente met een grote kraan een bijna 20 meter hoge kerstboom uit een achtertuin aan de Wilbertstraat in Hengelo.De boom zal een plaatsje krijgen als de officiële Hengelose kerstboom op het Marktplein. Enkele weken geleden deed de gemeente een oproep met de vraag of er inwoners waren die een kerstboom van minimaal 15 meter hoog ter beschikking wilden stellen. De bewoners van een huis aan de Wilberstraat hebben hierop gereageerd en maandag werd het gevaarte uit de tuin gehaald. Na nieuwjaar wordt de boom versnipperd en afgevoerd.
Redactie 1Twente
8 dec 2013 00:00
Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.