Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Hengelo

PvdA kritisch over einde luierinzameling

6274 container

Hengelo stopt op 1 juli met de gescheiden inzameling van luiers en incontinentiemateriaal. Dat betekent dat dat afval weer in de gewone container moet. Dat gaat extra geld kosten, omdat er moet worden betaald voor het aantal keren dat de tonnen dan extra leeg gemaakt moeten worden.De PvdA is kritisch over dit besluit en fractievoorzitter Maarten Hollander heeft het college daarover gisteren schriftelijk vragen gesteld. Voor de PvdA was de gratis inzameling een belangrijke randvoorwaarde bij de invoering van diftar. De fractie vreest dat dit besluit onevenredige financiële consequenties heeft voor met name de Hengelo-ers die aangewezen zijn op incontinentiemateriaal, omdat deze groep medisch afhankelijk is. De PvdA wil onder andere van het college weten welke afweging is gemaakt en hoe de getroffen groepen worden gecompenseerd.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.