Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Hengelo

65+ voor een euro met de bus

Om het reizen met de bus aantrekkelijker te maken voor nieuwe reizigers van 65 jaar of ouder heeft Syntus het 65plus kaartje ontwikkeld. Dit kaartje is vanaf 1 maart voor 1 euro te koop bij de buschauffeur in de bussen van Syntus Gelderland en Syntus Twente. Het betreft vooralsnog een proef, die loopt tot 31 december 2014. Het 65plus kaartje is een uur na afstempelen geldig, inclusief overstappen. Op werkdagen is het 65plus kaartje na 9.00 uur geldig; in het weekend onbeperkt. Om het nieuwe kaartje onder de aandacht te brengen start Syntus de komende week met een promotiecampagne.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.