Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Een man die op het politiebureau in Hengelo was omdat hij aan de Laan van Driene een bekeuring had gekregen, mocht de nacht van zaterdag op zondag in de cel doorbrengen. De man moest op verzoek van agenten plaatsnemen in de ophoudkamer. Daar begon de man zich te misdragen. Hij plaste de kamer onder en beledigde agenten. Die besloten daarop dat een bon niet meer voldoende was. De man werd voor een nacht in een cel opgesloten.
Redactie 1Twente
16 mrt 2014 10:07
Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.