Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Vierde Hulsbeekdag in recreatiegebied het Hulsbeek
In Recreatiegebied Het Hulsbeek in Oldenzaal wordt zondag 13 april voor de vierde keer de Hulsbeekdag gehouden. Vanaf 12.00 uur kunnen bezoekers actief en passief genieten van diverse attracties en activiteiten op en rond het Hulsbeek. Nieuw dit jaar is de kunstmarkt: hier worden allerlei natuurgerelateerde kunstvoorwerpen verkocht. Op het programma staan verder verschillende demonstraties en outdoor activiteiten zoals outdoor-lasergamen, kanovaren en de nieuwste rage op watersportgebied: suppen. Bij Buitenplaats Erve Hulsbeek wordt de jaarlijkse weddingfair georganiseerd.
Redactie 1Twente
10 apr 2014 11:01
Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.