Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Markt mist tijdschriften, visspullen en fietsonderdelen

De warenmarkt op zaterdag op het Van Heekplein mist vooral kramen die artikelen verkopen voor huis en tuin en voor de vrije tijd. Dat blijkt uit een overzicht van de gemeente Enschede.

Er zijn momenteel geen kramen die wenskaarten, lectuur en hobbyartikelen verkopen. Ook ontbreken fietsonderdelen, lampen, computeronderdelen en artikelen voor vissers. Ook is er nog ruimte voor meer kramen met biologische producten. Op het gebied van textiel is er nog plek voor kramen die stoffen, wol of sportkleding verkopen. In bepaalde sectoren zijn er teveel kramen van een soort, het gaat dan vooral om etenswaren. Op de zaterdagmarkt is plek voor 44 handelaren, het zijn er nu 41.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.