Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Wijkmarkt in Pathmos van start met minder kramen

De eerste wijkmarkt in Pathmos in Enschede is woensdagochtend met minder kramen van start gegaan dan was gepland. De verkopers van levensmiddelen hebben hun kraam niet opgezet uit medeleven met één van de marktkraamhouders van wie een familielid een ernstig ongeval heeft gehad.

Initiatiefnemer van de wijkmarkt Peter Reinders verwacht dat de kramen er op de komende markten wel staan. De wijkmarkt wordt eens in de veertien dagen gehouden. De markt heeft normaal gesproken drie marktkramen en acht culturele plekken. Onder meer zorginstelling Aveleijn en activeringscentrum Power Royael zorgen voor het culturele gedeelte. De wijk Pathmos kreeg toestemming van de gemeente voor een markt als daar ook culturele activiteiten plaatsvinden.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.