Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Gronings team wint kletsnatte Batavierenrace

Het universiteitsteam van Groningen heeft zaterdag de 42e Batavierenrace gewonnen. Het Nijmeegse team werd tweede en dat van Eindhoven derde. Aeolus pakte het goud in het Algemeen Klassement.

Groningen finishte in Enschede rond 18.30 uur. Het Groningse team kwam zaterdagochtend al aan kop. De Batavierenrace van zaterdag geldt als één van de regenachtigste edities sinds tijden. De finish moest verplaatst worden naar de Drienerlolaan op de universiteitscampus omdat de sintelbaan onder water stond. De slotetappe was daardoor iets korter. Voor zover bekend hebben zich geen grote ongevallen met lopers voorgedaan. Aan deze Batavierenrace deed een recordaantal van 8614 lopers mee.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.