Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Voetbalteam verkiest teamuitje boven nacompetitie

11843 voetbal

Het eerste elftal van voetbalvereniging Phenix uit Enschede heeft zondag een wedstrijd in de nacompetitie afgezegd om een bijzondere reden. Het team had een teamuitje in Valkenburg en kon daarom naar eigen zeggen de wedstrijd bij Rietmolen niet spelen. Rietmolen neemt met de afzegging geen genoegen, omdat het team wil promoveren naar de vierde klasse.

Volgens Phenix is eerst geprobeerd om de wedstrijd te verplaatsen naar de donderdagavond. Daar wilde Rietmolen niet aan meewerken. Daarna besloot Phenix een elftal te sturen met spelers van het tweede en derde elftal. Dat team is niet op komen dagen. Phenix zegt dat er voor hun niets meer op het spel staat, omdat de eerste wedstrijd in de nacompetitie al met 4-0 werd verloren van GFC.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.