Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Quick'20 winnaar van de Beltona beloftencompetitie

De beloften van Quick 20 zijn winnaar geworden van de Beltona beloftencompetitie. In de finale die gespeeld werd op het terrein van Sparta Enschede versloegen de Oldenzalers de Hengelose club HVV Tubantia met 5-1. Vorig jaar won het beloftenelftal van het Zwolse Berkum de titel.

In de Beltona Competitie krijgen spelers tot en met 21 jaar de kans om voetbalervaring op te doen in wedstrijden op een hoger niveau. Per seizoen worden er zes wedstrijden gespeeld, waarvan drie thuis- en drie uitwedstrijden. De teams worden ingedeeld in regionale poules.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.