Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Een 30-jarige man uit Enschede en een 18-jarige man uit Hengelo zijn in de nacht van maandag op dinsdag aangehouden bij een schoolgebouw aan de Hengelosestraat in Enschede. De twee worden verdacht van diefstal van metaal.
Redactie 1Twente
3 jun 2014 10:04
De politie kwam na een melding bij de school en zag een auto staan die mogelijk van de daders was, maar van de mannen was geen spoor te bekennen. Een politiehond vond de twee mannen. Ze hadden zich verstopt in de bosjes bij de school. Op het terrein werd een tas met gestolen metaal gevonden. De verdachten zijn overgebracht naar het arrestantencentrum.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.