Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Minister ziet geen gevaar olieopslag Enschede

12447 Gasolie

Het is onwaarschijnlijk dat een lekkage zoals in Duitsland bij de gasolieopslag in Enschede dezelfde gevolgen heeft. Dat antwoordt minister Kamp van Economische Zaken op vragen in de Tweede Kamer over de geplande opslag. Volgens Kamp zijn er veiligheidsmaatregelen genomen die bij de opslag in Duitsland ontbraken.

Onder andere Tweede Kamerlid Pieter Omtzigt maakt zich zorgen over de opslag die gepland is onder de Marssteden en Twekkelo. Bij lekkage komt de gasolie volgens Omtzigt in het grondwater terecht. Door de lekkage in natuurgebied Amtsvenn in Duitsland moesten ziek geworden koeien worden afgemaakt.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.