Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Onlangs was de start van het nieuwe gezondheidsplatform FBK-Fit. Zo n zestig vertegenwoordigers van Twentse bedrijven waren aanwezig in het FBK-Stadion voor een eerste bijeenkomst. De aanwezigen luisterden naar presentaties van onder andere Bas van de Goor en Prof.Dr. Willem van Rhenen. Wouter Luttikhuis van USG Profes- sionals: Het was een enerverende mix van wetenschap en realisme op het gebied van gezondheid, duurzaamheid en sport. Directeur Hans Kloosterman van AA Drink FBK-Games ziet de meeting als een begin van een nuttig platform in de regio.
Redactie 1Twente
11 jun 2014 14:17
Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.