Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Ruim 100 exotische bomen aan de Museumlaan worden allemaal gekapt. Donderdagochtend is een begin gemaakt met het kappen van de eerste bomen. Bij een test is gebleken dat de bomen niet geschikt zijn voor de grond waar ze in staan.
Redactie 1Twente
12 jun 2014 12:54
De exotische bomen kunnen wel in Nederland groeien, maar niet op deze oppervlakte. In de zomer is het te droog voor de bomen, en in de winter te vochtig. Een van de bomen aan de Museumlaan viel in februari zonder enige aanleiding om. Om veiligheidsredenen worden nu alle bomen gekapt. In overleg met de inwoners wordt er over nieuwe beplanting gesproken.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.