Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Hengelo

Statenlid: 'ADT heeft van ons te veel bevoegdheden gekregen'

13307 adt

PvdA-statenlid Wim Dalhuizen trok in een interview met Radio Hengelo het boetekleed aan wat betreft de bevoegdheden die men vliegwielmaatschappij ADT heeft gegeven als het gaat over gebiedsontwikkeling rond de luchthaven. De partij heeft daar destijds ook in toegestemd. Dat betekent dat de ontwikkelingsmaatschappij zonder toestemming van de Staten nieuwe plannen kan ontwikkelen voor het gebied, nu Twente Airport niet door gaat. Ook vindt hij het onverstandig dat men nu al 50 ha grond verkocht heeft aan een particuliere ondernemer die er een conferentiecentrum en een pretpark gaat vestigen. "Met Go Planet om de hoek verplaats je werkgelegenheid in plaats dat je iets creëert. Je moet niet weer iets doen wat gedoemd is te mislukken", aldus Dalhuizen zondagmiddag.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.