Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Hengelo

Beschonken tegen de vangrail gereden

13392 dr

Een 22-jarige Hengeloër raakte in de nacht van zondag op maandag zijn rijbewijs kwijt nadat hij onder invloed van alcohol achter het stuur had gezeten. Omstreeks 3.00 uur werd bij de politie gemeld dat een auto op de hoek van de Bornsestraat met de Europalaan tegen een vangrail was gereden. Omdat het vermoeden bestond dat de 22-jarige bestuurder onder invloed van alcohol verkeerde, werd hij meegenomen naar het politiebureau. Daar wees de ademanalyse 640 ug/l uit. Het rijbewijs van de man is ingenomen.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.