Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Negen jaar cel voor vriend slachtoffer balkonmoord

14219 stefano

Een 37-jarige man uit Enschede is veroordeeld tot negen jaar gevangenisstraf voor de moord op de 17-jarige Stefano Eikenaar.

De jongen viel in januari vorig jaar van het balkon van een appartement boven bakkerszaak Jagers aan het Van Heekplein in Enschede. Buren hebben die nacht gehoord dat de twee ruzie hadden, vermoedelijk waren ze allebei onder invloed van drugs en drank. De man, die een relatie had met de minderjarige jongen, ontkent dat hij zijn vriend van het balkon heeft geduwd. Volgens de rechtbank is er echter genoeg bewijs dat de oud-militair verantwoordelijk is voor de dood van de jongen.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.