Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Studenten verleiden voorbijgangers voor winkels

14669 Saxion enschede

Een interactieve totempaal is onderdeel van een reeks kunstobjecten waarmee Saxion-studenten drie dagen lang het winkelend publiek proberen te verleiden. De totempaal voor wereldwinkel Molletje trekt de aandacht van de voorbijgangers door rook te blazen en met de ogen te knipperen.

De expositie voor de deuren van winkels met de naam De Verleiding is een jaarlijks project van Saxion. Dit keer worden mensen onder meer uitgedaagd om een spel te spelen dat te maken heeft met de winkel. Zo kunnen mensen bij een onderdelenhuis proberen zo snel mogelijk een fiets te repareren of bij een banketbakkerij koekjes bakken.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.