Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Hengelo

Thales wil meer vrouwen in dienst

Minister Jet Bussemaker van Onderwijs bezocht gisteren in Hengelo Thales om de aandacht te vestigen op de mogelijkheden voor vrouwen in technische beroepen. Thales wil meer vrouwen in dienst. Momenteel zijn er van de 1.888 vaste personeelsleden slechts 15 procent vrouw. Het bedrijf moet de komende jaren door de vergrijzing jaarlijks zo'n 100 nieuwe medewerkers vervangen. Topman Gerben Edelijn wil er alles aandoen meer vrouwen te vinden. De Hengelose fabrikant biedt tien studiebeurzen aan voor vrouwen die in het laatste deel van hun studie zitten.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.