Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Pizzakoerier mishandeld bij winkelcentrum Boswinkel
Een pizzakoerier is dinsdagavond mishandeld op de Burgemeester van Veenlaan in Enschede. De 19-jarige koerier uit Overdinkel kreeg rond 20.00 uur op de kruising met de Wethouder Beversstraat ruzie met een automobilist.
Redactie 1Twente
9 jul 2014 17:12
Ter hoogte van de Marskramer ontstaat opnieuw ruzie tussen de twee. Even verderop, bij de pizzeria in het winkelcentrum op Boswinkel, stopt de auto en stappen beide inzittenden uit. Ze pakken de koerier vast en mishandelen hem. De pizzakoerier is voor behandeling naar het ziekenhuis geweest. De politie is op zoek naar de twee mannen uit de auto. Het gaat om twee getinte mannen van begin 20 jaar.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.