Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Mobiel bellen met KPN in Roombeek lukt al dagen niet

15443 zendmast

Bewoners en bedrijven in de wijk Roombeek hebben al enkele dagen last van een storing in het mobiele netwerk van KPN. De storing treft ook abonnees die zijn aangesloten bij een ander merk van KPN, zoals Telfort of Hi. Sinds donderdag krijgen de abonnees amper nog verbinding met het netwerk, de meeste tijd staat er 'alleen noodoproepen' in het scherm en kan er niet gebeld worden.

De zakelijke helpdesk van KPN zegt dat een zendmast in de omgeving eruit ligt. Normaal schakelt het telefoonverkeer dan over op een mast die als back-up dient, maar die is volgens KPN overbelast. Het is niet duidelijk wanneer het probleem verholpen is. Opmerkelijk is dat de abonnees die via de klantenservice voor consumenten om opheldering vragen, te horen krijgen dat er van een storing niets bekend is. De problemen liggen volgens deze klantenservice waarschijnlijk aan het toestel van de abonnee.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.