Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Gemeente onderzoekt ook mogelijke stank KFC

15468 hamburger

De gemeente Enschede gaat volgende week een meting doen naar mogelijke stankoverlast door Kentucky Fried Chicken, dat naast de McDonalds zit aan de Zuiderval. Bewoners van het naastgelegen appartementencomplex Kotmanpark ervaren al enkele weken een doordringende baklucht. Sommige bewoners zeggen ramen en deuren dicht te moeten houden omdat ze misselijk worden van de lucht van gefrituurd voedsel.

De bewoners dachten dat de overlast kwam door McDonald's, omdat de geuroverlast ontstond toen die zaak openging. Volgens de fastfoodketen blijkt uit diverse metingen dat McDonald s ruimschoots voldoet aan de norm voor geurbelasting. Daarom wil de gemeente nu ook bij KFC metingen verrichten, om mogelijk uit te kunnen sluiten dat dit bedrijf de geuroverlast veroorzaakt.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.