Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Onder de 298 slachtoffers van de vliegtuigramp in Oekraïne bevindt zich ook een oud-inwoner van Enschede. De 33-jarige Paul Goes zat in het vliegtuig samen met zijn Maleisische vrouw Shuba en hun dochtertje Kaela van bijna 2 jaar.
Redactie 1Twente
21 jul 2014 11:50
Paul en Shuba hebben elkaar leren kennen in Vietnam, waar beiden aan het backpacken waren. Paul emigreerde uiteindelijk naar Maleisië, waar hij in 2010 met Shuba trouwde. Samen kregen ze een dochter. Het gezin was op terugreis na een bezoek van 2,5 week aan de ouders van Paul in Enschede. Vrijdag werd al bekend dat de 19-jarige Saxion-student Shaka Calehr samen met zijn jongere broertje in het vliegtuig zat.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.