Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Risk Factory doet mee met Jan van der Heyden prijs

15618 Risk Factory

De op het voormalige vliegbasisterrein bij Enschede gevestigde Risk Factory doet mee met de landelijke Jan van der Heyden prijs. Bij de eind april geopende Risk Factory krijgen mensen advies over hoe ze bij brand veilig kunnen vluchten, brand kunnen voorkomen en veilig kunnen deelnemen aan het verkeer. In een oefenruimte kunnen ze dit op een realistische manier ervaren.

Risk Factory is één van de zeventien organisaties die meedingen naar de jaarlijkse veiligheidsprijs. De organisatie met het meest vernieuwende idee dat landelijk toegepast kan worden wint de prijs.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.