Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
De Enschedese reisorganisatie TUI heeft op Schiphol bloemen neergelegd voor de slachtoffers van de vliegramp in Oekraïne. Op de luchthaven ligt nu een zeer grote hoeveelheid bloemen voor de slachtoffers en hun nabestaanden.
Redactie 1Twente
23 jul 2014 14:08
In het vliegtuig van Malaysia Airlines dat neerstortte zaten drie mensen die bij TUI een reis geboekt hadden, zo maakte de organisatie vrijdag bekend. Het personeel van TUI kreeg de gelegenheid om stil te staan bij de ramp, net zoals bij bierbrouwer Grolsch en bandenproducent Apollo Vredestein in Enschede. Bij de bedrijven waren de vlaggen halfstok gehangen.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.