Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Maandagochtend 21 juli heeft in Hengelo een dodelijk verkeersongeval plaatsgevonden. Dit gebeurde rond kwart over elf op de Torenlaan. Omdat de identiteit van het slachtoffer op zijn fiets, niet direct vastgesteld kon worden is DNA afgenomen. Vandaag is de uitkomst door het NFI bekend gemaakt. De fietser is een 48-jarige Almeloër. Zijn familie is inmiddels op de hoogte gesteld. Het onderzoek naar de exacte toedracht van het ongeval is nog niet volledig afgerond.
Redactie 1Twente
25 jul 2014 16:55
Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.