Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Hengelo

Vragen over reconstructie Beekpark

16823 PH3

Omwonenden maken zich ongerust en zijn ook boos over de reconstructieactie die aan de gang is bij de grote vijvers in het Beekpark in de wijk Slangenbeek in Hengelo . Er is een hardloopbaan/trimbaan aangelegd en nu wordt het bestaande voetbalveldje aan de Kopenhagenstraat klaarblijkelijk opgeruimd. Ook steken er overal bouwpaaltjes uit de grond. Dit wordt als zeer gevaarlijk ervaren. Volgens de bewoners zijn zij niet op de hoogte gebracht over de gevolgen van de aanleg van de hardloopbaan/trimbaan. Pro Hengelo stelt daarom vragen aan het college van Hengelo en wil onder andere dat de omwonenden duidelijk gemaakt wordt wat er precies rond de speelvijvers staat te gebeuren. Ook vraagt zij B&W of zij op de hoogte is van de huidige situatie die als gevaarlijk ervaren wordt.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.