Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

15-jarige jongen gewond, oorzaak is raadsel

17405 politie2

Een 15-jarige jongen uit Enschede is maandagmiddag gewond geraakt bij een ongeval op Het Leunenberg in Enschede. De politie tast nog in het duister over wat er is gebeurd. De politie vraagt getuigen van het voorval contact op te nemen via 0900 8844.

Rond 14.00 uur zag een getuige een fiets midden op de weg liggen. Op de stoep lag de gewonde jongen. Hij is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Twee getuigen hadden een donkergrijze Golf weg zien rijden, maar geen van de getuigen heeft een ongeval ook daadwerkelijk zien gebeuren.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.