Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Directie Go Planet Expo vraagt faillissement aan

17431 Go Planet

Go Planet Expo Hall staat op het punt om failliet te gaan. Directeur Dennis Verdriet van de evenementenhal heeft bij de rechtbank faillissement aangevraagd. De reden ervan is dat de huurschuld te groot is geworden.

In Go Planet Expo Hall werden de laatste jaren grote publiekstrekkers gehouden, zoals het Boekenfestijn en het jaarlijkse Internationale Circusfestival. Het is onbekend wat er met dit festival gaat gebeuren als de evenementenhal er niet meer is. Er zou sprake van zijn dat FC Twente de evenementenhal over wil nemen. De directie van Go Planet kan dit niet bevestigen. FC Twente zegt benaderd te zijn voor de hal. De evenementenhal is de afgelopen jaren al door diverse exploitanten gerund die het niet hebben kunnen redden om de hal winstgevend te maken. Het faillissement heeft vooralsnog geen gevolgen voor de andere attracties op het terrein van Go Planet.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.