Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Indoor Twente verhuist naar Lichtenvoorde

17480 indoortwente

Het internationale paardensportevenement Indoor Twente verhuist van Go Planet Expo Hall in Enschede naar Paardensportcentrum Lichtenvoorde. Het evenement wordt gehouden van 27 november tot en met 7 december. Het is niet bekend of de verhuizing van het springconcours te maken heeft met het aanstaande faillissement van de evenementenhal in Enschede.

Organisator EQ International besloot door een combinatie van factoren om te verhuizen, meldt de site Horses. Zo zou de wedstrijd van FC Twente op 30 november voor parkeerproblemen zorgen. Verder zou voor de paardensport de accomodatie in Lichtenvoorde beter voor elkaar zijn dan Go Planet Expo Hall. Door de verhuizing verandert de naam Indoor Twente in Jumping Achterhoek.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.