Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Behandeling geëist voor bedreiging via Facebook

17489 veilig internet

Een 48-jarige man uit Enschede moet van het Openbaar Ministerie behandeld worden in een psychiatrisch ziekenhuis. De man wordt ervan verdacht dat hij diverse mensen onder wie zijn ex-vrouw en kinderen heeft bedreigd en beledigd via social media.

De man zou eind oktober vorig jaar een Facebookaccount onder de naam van zijn minderjarige kinderen hebben aangemaakt. Daarmee probeerde hij contact te krijgen met zijn ex-vrouw. Ook zou hij andere personen op Facebook beledigd hebben via kwetsende cartoons en foto s. Volgens het Openbaar Ministerie is de verdachte volledig ontoerekeningsvatbaar. De uitspraak door de rechter is over twee weken.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.