Verkeer
Zoek

Weergave

Stel regio in
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Hengelo

Tweede editie Kids@the park succesvol

17958 cup

De tweede editie van Kids@thepark in het Prins Bernard plantsoen trok ook dit jaar weer de aandacht van duizenden bezoekers. Kim Vollenbroek, Tanja Heerbaart en Aline Kothman, drie zelfstandig ondernemers zetten vorig jaar het evenement op voor kinderen. Ze kregen een subsidie van 500 euro van Bureau Hengelo. Vollenbroek: "Door te netwerken en de handen ineen te slaan met andere ondernemers zijn we er opnieuw in geslaagd om van deze tweede editie nog een groter succes te maken. Dit jaar telde het evenement vijftig deelnemers." Voor de kinderen viel er genoeg te beleven. Met kids@thepark heeft Hengelo er een nieuw jaarlijks evenement bijgekregen.

Maak 1Twente jouw voorkeursbron in Google
Google heeft een nieuwe instelling. Daarmee kies je zelf welke websites je bovenaan ziet als je iets opzoekt. Zet 1Twente in je lijst en je mist geen nieuws meer uit Twente.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.