Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Roeiregatta van start in Enschedese haven

20364 Roeiregatta

In de Enschedese haven is donderdag de Twentsche Roeiregatta van start gegaan. Medewerkers van bedrijven en instellingen en leerlingen uit het speciaal onderwijs roeien tegen elkaar.

De Roeiregatta is onderdeel van het havenfeest dat voor het eerst in Enschede wordt gehouden. De Twentsche Roeiregatta wordt al jaren georganiseerd om jongeren die om de één of andere reden zijn vastgelopen weer op het goede spoor te helpen. Dit keer is de regatta ook bedoeld om mensen en bedrijven nauwer te betrekken bij het havengebied, dat het werkterrein is van duizenden mensen. De roeiwedstrijd duurt twee dagen. Vrijdagavond is de prijsuitreiking.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.