Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Begeleiding DCW'ers overgedragen aan bedrijf

22169 odink

De gemeente Enschede stopt met het begeleiden van een groep van ruim zestig DCW-medewerkers. De begeleiding wordt overgedragen aan het bedrijf GE Odink en Koenderink in Haaksbergen, waar de medewerkers al langere tijd zijn ondergebracht. De begeleiding van de groep werd nog steeds gedaan door de gemeente Enschede, maar ook dat gaat nu over naar het Haaksbergse bedrijf.

Eerder al werd de begeleiding van een andere groep DCW'ers overgedragen aan het bedrijf Visschedijk. Het is de bedoeling van de gemeente om alleen die mensen over te houden die zoveel begeleiding nodig hebben dat ze niet bij een regulier bedrijf terecht kunnen. Volgens de gemeente komen mensen meer tot hun recht als ze in een gewone werkomgeving werken. Daarnaast bespaart het de gemeente geld.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.