Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Rijk geeft Enschede extra geld voor bijstand

22434 Geld

De gemeente Enschede krijgt dit jaar en de komende jaren extra geld van het Rijk voor de bijstand. Dit jaar komt er ruim een miljoen euro uit Den Haag. De drie jaar daarna krijgt Enschede 4,2 miljoen euro extra.

De toekenning van het Rijk is het gevolg van een lobby vanuit Enschede, die heeft succes gehad. Wethouder Patrick Welman sprak twee weken geleden met staatssecretaris Jetta Klijnsma over de moeilijke situatie in Enschede. Een voorstel van de gemeente om mensen eerst hun pensioengeld te laten opeten voordat ze bijstand krijgen werd ingetrokken.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.