Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Sonny Stevens vervangt Nick Marsman tegen PSV

30273 Stevens

FC Twente speelt zondag de uitwedstrijd tegen PSV met Sonny Stevens als doelman in plaats van Nick Marsman. Trainer Alfred Schreuder verklaart zijn keuze door te zeggen dat Marsman de laatste wedstrijden wat ongelukkige momenten had.

Afgelopen zondag schoot Vitesse-speler Marko Vejinovic een bal over Marsman heen in het doel. De week daarvoor blunderde de doelman tijdens het thuisduel tegen FC Groningen bij een vrije trap van Tjaronn Chery. Stevens presenteerde zich volgens Schreuder sterk in trainingen, wedstrijden van Jong FC Twente en bekerduels. Verder zegt de trainer dat FC Twente twee heel goede keepers heeft die elkaar heel weinig ontlopen.
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.