Verkeer
Stuur appje
Zoek
Je bekijkt nu een artikel uit het archief
Dit artikel is niet geoptimaliseerd voor de huidige 1Twente-website. Hierdoor kan het voorkomen dat de opmaak wegvalt, er media ontbreekt en/of metadata incorrect is.
Nieuws
Enschede

Enschedeërs mogen plek zoeken voor AZC

30770 spinnerij

Inwoners van Enschede mogen van de gemeente meedenken over een geschikte plek voor een asielzoekerscentrum. Enschedeërs kunnen tips doorgeven via het mailadres [email protected]. Alle suggesties worden toegevoegd aan een lijst die de gemeente zelf opstelt. Het college van B&W kiest dan een definitieve plek, waarna de gemeenteraad zich nog over die plek mag uitspreken.

De gemeente zoekt naar een locatie die minimaal 3000 m2 groot is, niet te afgelegen ligt en 600 mensen kan huisvesten. De locatie kan een bestaand gebouw zijn dat leeg staat of binnenkort leeg komt, of een locatie waar units kunnen worden geplaatst. Ook een leegstaand kantoorgebouw dat verbouwd kan worden, is volgens de gemeente een optie. Het gebouw moet op korte termijn beschikbaar komen en dan minimaal twee jaar gebruikt kunnen worden.

Lees verder: Enschede zoekt plek voor asielzoekerscentrum
Heb je een nieuwstip of nieuwe informatie?
Tip onze redactie via mail of telefoon. Deze vind je op onze contactpagina.